امروز:
شنبه - 27 مرداد - 1397
ساعت :

عکس

تشیعی که ارمغان لندن است...

نویسنده : محمدامین سواری

قریب به ٧ سال پیش کلیپی را از مجتبی شیرازی برادر صادق شیرازی دیدم که در آن بدترین فحش و ناسزاگویی را -که از افرادی که از ادب بویی نبرده اند هم دیده نمی شود- به جمهوری اسلامی و رهبری نسبت می داد، بعد از آن عده ای در راستای تطهیر چهره سیدصادق شیرازی برآمدند و می گفتند که با افعال برادر خود موافق نیست و راهش جداست...

Image result for ‫تشیع انگلیسی‬‎
در همان سال با اردویی برای زیارت حضرت معصومه سلام الله علیها به شهر مقدس قم عازم شدم، متوجه شدم که بیت آقای شیرازی آنجاست، تصمیم گرفتم برای اطمینان خودم موضعش را بابت برادرش بپرسم.
در زمان مراجعه جهت پرسیدن سوال با ممانعت اطرافیان مواجه شدم و مرا برای پرسیدن سوال به سمت وکیل شرعی اش که پسر ارشدش بود هدایت کردند، از او پرسیدم که نظر ایشان و بیتشان در مورد افعال مجتبی شیرازی چیست؟ گفت ما درمورد آن اظهار نظر نمی کنیم و اگر مسئله شرعی دارید بفرمایید.. در آن جلسه از ارتباط و یا اعلام رضایت یا عدم رضایت طفره رفتند.(البته ناگفته نماند که در آنجا متوجه شدم که آنها به خاطر خود بزرگ بینی، غرور و حسادت یا عدم تحمل عظمت جمهوری اسلامی کینه هایی را ابراز می کردند...)
بعدها همان شیوه را نسبت به یاسر الحبیب در پیش گرفتند، و کسی نمی توانست علنا گناهان ظاهری افراد یاسر الحبیب در لندن را به آنها نسبت دهد و حضور و فکر انگلیسی را در اقدامات آنان کاملا عیان ببیند.
با این کار، شیرازی ها وارد چالش مستقیم نشدند و اصحاب چالش را فقط هدایت می‌کردند و نسبت تشیع خود به انگلیس را فاقد دلیل دانسته و نفی می‌کردند. 
اما با تعرض به سفارت جمهوری اسلامی در لندن که در ظاهر جهت دفاع از شیرازی ها و در راستای جامه عمل پوشاندن به اهداف انگلیسی، توسط شیعه های احمق لندنی صورت گرفت، علاوه بر آن که ارتباط و پیوند عمیق آنان با این فرقه افراطی کشف و ثابت شد؛ ارتباط این فرقه با انگلیس بیش از پیش ثابت و علنی گردید؛ چراکه این گروهک لندنی حلقه ی وصل فیما بین شیرازی ها و انگلیس را علنی ساخت؛ و پازل انگلیس در ایجاد انگیزه با ظاهری اعتقادی برای مقابله سیاسی با نظام اسلامی را تکمیل کرد؛ 
لذا برای دستگاه های متولی امر دیپلماسی و امنیتی جمهوری اسلامی فصل جدیدی جهت برخورد با انگلیس و ایادی احمقش در داخل، بوجود آمده و از این فرصت باید نهایت استفاده برده شود. 

Image result for ‫تشیع انگلیسی‬‎
ناگفته نماند که سفر ولیعهد سعودی به انگلیس و همزبانی و وحدت استراتژیک با شیعه انگلیسی بی ارتباط با آن رخداد نیست و چه بسا این اتفاق پوششی تبلیغاتی جهت دور کردن اذهان از خیانت های آل سعود به جهان اسلام که در این سفر اخیر در حال اتفاق است، باشد...که در این باره مسائل زیادی قابل طرح است...
محمدامین سواری 

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید