امروز:
يكشنبه - 3 تير - 1397
ساعت :

عکس

به نام خدا

 

تکاپو در شورای کلاتشهر اهواز

مرد اتمی! در شورای شهر کیست؟

 

گرچه اخبار کاملاً شفاف و دقیقی از جلسات درونی شورای شهر اهواز به مردم نمی‌رسد، اما جلسات مستمر و شبانه روزی اعضای شورا در کنار یکدیگر، نوید دهنده تلاش مستمر آنان در جهت خدمت رسانی به مردم شریف اهواز می‌باشد. البته بحث و بررسی و اختلاف نظر در موضوعات پیش رو امری بدیهی است که جای نگرانی ندارد، بلکه تضارب آرا باعث رسیدن به اندیشه‌ها و افکار برتر خواهد شد.

امام علی علیه السلام فرمودند:

اِضرِبُوا بعضَ الرأيِ ببعضٍ يَتَوَلَّدْ مِنهُ الصَّوابُ

رايزنى كنيد تا انديشه درست متولّد شود.

امیدواریم این تلاش‌ها منتج به ایده‌های بهتر و همدلی بیشتر گردد و این عزیزان، در جهت رفع ارتقاء کلانشهر اهواز به جایگاه شایسته از هیچ تلاشی دریغ نورزند، از تک‌روی پرهیز نمایند و همیشه بشارت دهنده اخبار خوش به مردم شهیدپرور اهواز باشند.

در میان تلاش چشمگیر تمام این عزیزان، و به قول یکی از دوستان شورا، مهندس محمدجعفر فلسفی رئیس شورای کلانشهر اهواز بسیار خستگی ناپذیر بوده و تلاشی مثال زدنی دارد که می‌توان به ایشان "مرد اتمی اهواز" لقب داد.

در هر صورت مردم نجیب و شریف اهواز مدت‌های مدیدی است که طعم خدمت خوب و صادقانه را نچشیده‌اند و حتی خدمات کوچک را به نحو شایسته‌ای سپاسگزاری خواهند کرد.

پیشاپیش ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش‌های فراوان این عزیزان و آرزوی موفقیت برای آنان، رسانه‌های استان خوزستان حق خود را در جهت تنویر افکار عمومی و گزارش عملکرد مثبت  یا خدای ناکرده اهمال کاری، تخلف یا سوءاستفاده‌های احتمالی را به مردم عزیز محفوظ می‌دانند.

 

صادق سلامت

پیشکسوت فرهنگی و روزنامه‌نگار

6 شهریور 1396

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید